Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Берлін: 22/07/2024

Букет з троянд та гербер

Доставка: Берлін - 330 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
4 447 ₴
Стандартний
6 285 ₴
Делюкс
7 785 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Гербера (колір: жовтий)
Троянда (60 см.) (колір: червоний)
Аспидистра (лист)
Берграс
Робеліні
Бумага (1 м.) (колір: жовтий)
Стрічка (1 м.) (колір: зелений)
Мінімальна вартість товару - 4446 ₴
Код товару: MP0038 (304)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4447
Товар недоступний

Додаткові товари (2 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Краса цього букета захопить і зачарує будь-якого отримувача. У ньому червона троянда поєднується із сонячною жовтою герберою, створюючи чарівну квіткову композицію. Такий букет символізує щире кохання, захоплення та міцну дружбу. Його можна подарувати рідній людині, близькій другові або хорошому знайомому в день зустрічі або професійної урочистості. Він висловить вдячність, повагу та всю глибину Ваших почуттів без зайвих слів. Ошатний стиль цього букета чудово виглядатиме в будь-якому приміщенні, а його життєрадісні тони і легке пахощі неодмінно приверне загальну увагу.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Берлін після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті berlin.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Берлін (Німеччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Магія кохання" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Берлін - 330 ₴