Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Берлін: 22/07/2024

Букет з троянд, гербер, альстромерій

Доставка: Берлін - 330 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
3 816 ₴
Стандартний
4 608 ₴
Делюкс
6 738 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: червоний)
Гербера (колір: помаранчевий)
Троянда (50 см.) (колір: помаранчевий)
Троянда (50 см.) (колір: кремовий)
Хіперікум (колір: червоний)
Органза (1 м.) (колір: помаранчевий)
Стрічка (1 м.) (колір: помаранчевий)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 3814 ₴
Код товару: MP0132 (433)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 3816
Товар недоступний

Додаткові товари (2 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Цей яскравий букет переповнений світлом та сонячним теплом. Помаранчеві гербери та троянди з червоною альстромерією та дивовижним гіперикумом ідеально виділяються серед кремових троянд та аранжувальної зелені. Таке поєднання відтінків виражає пристрасть і шквал позитивних емоцій, гідних будь-якого одержувача в День його Народження, 8 березня або іншої приємної події. Подаруйте частинку радості та підніміть настрій коханій людині, колезі чи знайомому, презентуйте цей чудовий букет. Адже його оригінальність та краса завжди будуть відзначені оточуючими.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Берлін після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті berlin.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Берлін (Німеччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Історія" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Берлін - 330 ₴