Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Берлін: 22/07/2024

Букет з червоних та білих троянд (50 см.)

Доставка: Берлін - 330 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
12
3 461 ₴
15
4 035 ₴
17
4 381 ₴
21
5 139 ₴
25
5 875 ₴
51
10 659 ₴
55
11 395 ₴
101
19 859 ₴
151
29 058 ₴
Кількість троянд
+3 462
На фото представлений товар "55 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Тейп-лента
Мінімальна вартість товару - 3460 ₴
Код товару: MP0189 (605)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 3462
Товар недоступний

Додаткові товари (2 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет з червоних і білих троянд – це однозначне освідчення в коханні – щирого, чистого, пристрасного. Контрастне поєднання темно-червоних та сніжно-білих бутонів виглядає дуже вражаючим. Подібна композиція залишить незабутнє враження як на першому побаченні, так і після багатьох років спільного життя. Троянди – королеви квітів. Їх давно прийнято дарувати на знак любові, вірності, відданості. Червоні та білі троянди – поширене поєднання, яке нікого не залишить байдужим. Букет підійде як презент коханої на день народження, 14 лютого, 8 березня, річницю.

У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Берлін після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті berlin.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Берлін (Німеччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з червоних та білих троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Берлін - 330 ₴