Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Берлін: 22/07/2024

Букет з троянд, гербер, альстромерій

Доставка: Берлін - 330 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
4 367 ₴
Стандартний
5 141 ₴
Делюкс
6 750 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: білий)
Гербера (колір: помаранчевий)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: помаранчевий)
Хіперікум (колір: червоний)
Бумага (1 м.) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 4366 ₴
Код товару: MP0222 (514)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4368
Товар недоступний

Додаткові товари (2 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

''Букет ''Золота осінь'' - це неповторна осіння романтика, легкість та душевність. Подаруйте вашій коханій, мамі, подрузі чи сестрі такий зворушливий букет, який торкнеться всіх струн душі ваших близьких людей. Дуже цікава кольорова гама та склад квітів робить букет привабливим та унікальним. Яскраві, яскраві, помаранчеві гербери злилися в композиції з помаранчевими та білими трояндами, а також дуже ніжними альстромеріями, червоний гіперикум створюючи яскравий контрастний акцент. Витончена біла упаковка з фетру та червоний бант підкреслює красу композиції.''

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Берлін після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті berlin.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Берлін (Німеччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "золота осінь" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Берлін - 330 ₴