Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Берлін: 22/07/2024

Букет з троянд

Доставка: Берлін - 330 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
4 968 ₴
Стандартний
6 902 ₴
Делюкс
8 615 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (60 см.) (колір: бордовий)
Троянда кущова (колір: рожевий)
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: бордовий)
Мінімальна вартість товару - 4967 ₴
Код товару: MP0421 (504)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4969
Товар недоступний

Додаткові товари (2 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Шляхетна троянда здавна вважається королевою серед усіх кольорів. Вони чудові та незабутні, подобаються практично всім жінкам. У цьому букеті поєднуються незрівнянна класична троянда кольору бордо з кущовою трояндою ніжно-рожевого відтінку. Оформлено букет повітряним фетром, який надає букету легкість. Презентувати такий букет буде доречно з будь-якого приводу, він не зобов'язує, проте дуже запам'ятовується. Гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, достатньо поставити його у вазу і можна насолоджуватися його ідеальною красою та чарівним ароматом, який витатиме по кімнаті.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Берлін після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті berlin.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Берлін (Німеччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Зоря" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Берлін - 330 ₴